להילחם ב- TPP עם VPN


השותפות הטרנס-פסיפית (TPP) היא הסכם סחר בינלאומי בן חמש שנים. אף על פי שהפרטים סביב ההסכם הם סודיים, פרקים מסוימים, כלומר הסובבים את זכויות הקניין הרוחני, שוחררו באמצעות WikiLeaks.

הפרטים החדשים חושפים כללים נוקשים בנושא רגולציה באינטרנט. במסגרת הסכם זה, ספקי שירותי אינטרנט (ספקי שירותי אינטרנט) ייאלצו לשמור יומנים של כל מה שאתה עושה באופן מקוון. משמעות הדבר היא שכל אתר שתבקר בו, כל פעולה שתבצע, יתועד.

אל תתנו ל- TPP לפלוש לפרטיות שלכם. הורד VPN ו- קח בחזרה את חופש האינטרנט שלך!

כיצד לעקוף את ה- TPP

אל תיתן לאף אחד לצפות בכל תנועה שלך.

ExpressVPN מאבטח את חיבור האינטרנט שלך באמצעות קידוד 256 סיביות. ספקי שירותי אינטרנט אינם יכולים לפענח זאת כך שיש לך שליטה מלאה על פרטיותך המקוונת.

אנו גם מסתירים את המיקום שלך. כשאתה מתחבר לאחד מהשרתים שלנו, גם כתובת ה- IP והמיקום שלך מוסתרים, מה שמאפשר לספקי שירותי אינטרנט וסוכנויות ממשלתיות לעקוב אחר הפעילות המקוונת שלך.

והכי חשוב, ExpressVPN לעולם לא רושם את נתוני התעבורה באינטרנט שלך, כך שאין ספק ש- ISP יוכלו לאתר לך כלום..

ה- TPP ממשיך להרוס את פרטיותך. להילחם עם VPN.

להילחם בחזרה

קם ונלחם ב- TPP

אל תתנו ל- TPP לשלוט באינטרנט שלכם. קח בחזרה את הפרטיות שלך עם ExpressVPN.

הצטרף לתנועה לקום ולהילחם בחזרה נגד ה- TPP. קח את ההתחייבות לשטוף את ה- TPP.

מה ה- TPP, בכל מקרה, ומדוע זה כל כך חשוב?

ה- TPP נוצר כדי לסייע בשיפור יחסי הסחר, הורדת מכסים ויצירת מקומות עבודה נוספים למדינות המשתתפות. אלה מאמצים אצילים, בטח. אבל זה הולך לעשות הרבה דברים אחרים, כמו לחוקק דיני פרטיות מחמירים יותר והגנה מוגברת בזכויות יוצרים, ולאפשר ריפוד חוקי עוד יותר לתעשיית הפארמה. ייקס!

12 המדינות הכלולות כיום ב- TPP הן ארצות הברית, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד, וייטנאם, סינגפור, מלזיה, מקסיקו, יפן, פרו, צ’ילה וברוניי..

במסגרת העסקה, כל מדינה שכלולה תיאלץ לשנות את חוקיהן כדי להקל על אולפני הקולנוע האמריקאים לבקש נזקים בגין הפרות זכויות יוצרים. אם תאושר, ה- TPP תהיה עסקת הסחר הגדולה בהיסטוריה. זה יהווה 40 אחוז מכלכלת העולם ויכסה יותר מ 792 מיליון איש.

למה כל כך סוד?

אם ה- TPP הוא עניין כל כך גדול, מדוע הכל כל כך מושקע?

ה- TPP הוא יותר מסתם עסקת סחר בינלאומית. זה יעצב את הכלכלה העולמית. ובעוד שהקונגרס מציין את העסקה כדרך “לשמור על איזון בין זכויות בעלי הקניין הרוחני לבין האינטרסים הלגיטימיים של המשתמשים והקהילה,” האמת היא שזו אחת העסקאות הגדולות, המפחידות והמושחתות ביותר אי פעם להגיע לקונגרס.

למעשה, הקונגרס העניק לאחרונה לממשל אובמה סמכות מהירה, כך שאם ייחתם ההסכם הוא יעקוף גם את הביקורת הציבורית וכל סיכוי לשינוי.

זה אומר שעסקת הסחר הגדולה ביותר של זמננו תיחתם בסתר, כשרק קבוצות פרו-אינטרס יש גישה למידע, לתהליך ולתיקונים.

זה קצת מפחיד #&@ ^.

כמה גרוע ה- TPP?

ה- TPP הוא baaaaaaaaaad. ההדלפות של ה- TPP מספקות הצצה לעתיד אורווליאני בו כל מה שאתה עושה נרשם, נרשם ומונח כך שניתן יהיה לגשת אליו בגחמה של סוכנויות ממשלתיות.

על פי ההסכם החדש, תנאי זכויות היוצרים יתארכו לאורך חייו של הכותב בתוספת 70 שנה. פירוש הדבר יהיה גם סנקציות פליליות כבדות יותר לאנשים המפרים חוקי זכויות יוצרים או שנמצא שהם חולקים תיקים, עם זמני כלא קשים במיוחד ו / או מוחצים קנסות משפטיים..

הורד את ExpressVPN

תמונה מוצגת: סרגיי ניבנס / מועדון הצילום דולר

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map