Si ta shikoni lojën MLB All-Star live në internet pa kabllo

Si të shikoni lojën MLB All-Star


Ndeshja e 90-të Major League All-Star e Baseballit do të zhvillohet të Martën, 9 Korrik 2019 në Fushën Progresive të Cleveland Indians. Si zakonisht, Fox Sports posedon të drejta ekskluzive të transmetimit në lojë. Nëse dëshironi të shikoni lojën 2019 MLB All-Star drejtpërdrejt në internet, do t’ju duhet të përdorni një transmetim të drejtpërdrejtë të Fox Sports.

Ky artikull rekomandon vetëm burimet zyrtare të shikojnë lojën MLB All-Star në internet pa kabllo. Nëse hasni rrjedha të palicencuara, ju sugjerojmë t’i shmangni ato. Faqet e transmetimit jozyrtar vuajnë nga reklamat pushtuese, malware, buffering i shpeshtë dhe video me cilësi të dobët. Në çdo moment gjatë rrjedhës, faqja mund të mbyllet. Ju mund ta shikoni lojën në një rrymë zyrtare të Fox Sports falas nëse përfitoni nga një provë falas, kështu që nuk ka arsye për t’u kthyer në burime të palicencuara.

Ne do t’ju tregojmë disa mundësi ligjore për të jetuar në internet Fox Sports, disa prej të cilave mund t’i merrni falas përmes një gjyqi. Sidoqoftë, të gjithë ata janë të bllokuar nga rajoni për shikuesit në SH.B.A.. Nëse nuk jeni jashtë Shteteve të Bashkuara ose Kanadasë, do t’ju duhet një VPN për të hyrë në transmetimin e drejtpërdrejtë të lojës All-Star.

VPN më e mirë për lojën MLB All-Star 2019: ExpressVPN

Një VPN, ose Virtual Private Npunë, ju mundëson të keni qasje në përmbajtjen e bllokuar nga rajoni nga jashtë. Ai e bën këtë duke koduar lidhjen tuaj të internetit dhe duke tunifikuar atë përmes një serveri ndërmjetës në një vend tjetër. Në këtë rast, mund të lidhni aplikacionin VPN në SH.B.A. dhe të zhbllokoni rrjedhën e drejtpërdrejtë të lojës All-Star në Fox Sports.

ExpressVPN është rekomandimi ynë kryesor. Ajo ofron shpejtësinë që ju nevojitet për të transmetuar në HD dhe sigurinë për të mbajtur atë që bëni në internet plotësisht private. Thjesht vendoseni që të lidhet me Shtetet e Bashkuara dhe lejo që aplikacioni të bëjë pjesën tjetër. Shtë e thjeshtë për tu vendosur dhe përdorur, por nëse hasni ndonjë problem, thjesht kërkoni mbështetjen e bisedës live 24/7.

VPN më e mirë për lojën MLB ALL-STAR: ExpressVPN është një VPN e shpejtë, e besueshme e ndërtuar me intimitet dhe siguri në mendje. Ajo vjen me një garanci të parave për 30 ditë pa rrezik.

Si ta shikoni Ligën Verore të NBA 2019 nga jashtë me një VPN

Nëse jeni jashtë SH.B.A., ja si ta përdorni VPN tuaj për të transmetuar drejtpërdrejt lojën MLB All-Star:

 • Regjistrohu për një VPN. Ne rekomandojmë ExpressVPN, megjithëse NordVPN dhe CyberGhost janë alternativa të forta.
 • Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin VPN në pajisjen ku planifikoni të shikoni lojën.
 • Hapni aplikacionin VPN dhe zgjidhni një vendndodhje në Shtetet e Bashkuara.
 • Goditi Connect buton.
 • Hapni rrjedhën e drejtpërdrejtë në një aplikacion ose uebfaqe dhe filloni të shikoni rrjedhën live!.

Në rast se nuk hasni ndonjë problem, ne ju rekomandojmë të provoni VPN-në tuaj me burimin tuaj të rrjedhës së zgjedhjes përpara kohe në disa video të tjera live. Nëse keni probleme, kontaktoni mbështetjen e klientit të VPN.

Ku mund ta transmetoni lojën 2019 MLB All-Star live në internet

Këtu është një listë e vendeve në internet ku mund të jetoni në internet lojën 2019 MLB All-Star në internet. Mos harroni se të gjithë ata janë të bllokuar në rajon, kështu që përdorni një VPN nëse nuk jeni në SH.B.A.

 • Disa shërbime të transmetimit të drejtpërdrejtë të TV mbajnë Fox Sports, përfshirë Sling TV, FuboTV, PlayStation Vue, YouTube TV, DirecTV Tani dhe Hulu + Live TV. Shumica vijnë me një provë falas, kështu që ju mund të shikoni lojën MLB All-Star dhe anuloni më pas. Sling Blue është opsioni më i lirë nëse planifikoni të blini një pajtim.
 • Shko Sporte Shko – Kërkon një pajtim kabllor për t’u regjistruar, por është falas nëse keni një të tillë.
 • MLB.tv – Ndëgjoni, pajtimtarët MLB.tv! Ju duhet të keni një pajtim të TV kabllor për të parë lojën All-Star përmes MLB.tv. Abonimi standard mujor ose vjetor i MLB.tv nuk përfshin lojën All-Star. Mendoni si një ndërprerje mbarëkombëtare. Nëse keni kabllo, mund të përdorni llogarinë tuaj të ofruesit për të hyrë dhe transmetuar drejtpërdrejt lojën përmes MLB.tv ose aplikacionit MLB At Bat. Vini re se aplikacioni At Bat për iOS dhe Android nuk punon me VPN, kështu që shikoni në një shfletues në internet nëse nuk jeni jashtë SH.B.A..
 • Sportet Tani – Shërbimi i transmetimit të pavarur nga kanali sportiv kanadez Sportsnet fillon me 19,99 $ në muaj dhe përfshin një gamë sportesh përfshirë lojën MLB All-Star. Ky shërbim është i bllokuar nga rajoni në Kanada, kështu që përdorni një VPN nëse nuk jeni jashtë vendit. Vini re se nëse keni TV kabllor në Kanada, në vend të kësaj mund të regjistroheni me llogarinë e ofruesit tuaj kabllor falas.

Rreth lojës MLB All-Star 2019

Lojtarët e lojërave All-Star u votuan nga tifozët në qershor. Një skuadër është e përbërë nga lojtarë të Ligës Amerikane, dhe tjetra e Lojtarëve të Ligës Kombëtare. Këtë vit përmban 31 lojtarë të parë të All-Star. Kjo është hera e gjashtë që loja është pritur në Cleveland, këtë herë në një fushë të rinovuar.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map