Si të shikoni AEW All Out live në internet nga kudo

Si të shikoni AEW All Out live në internet


All Out Wrestling’s All Out do të zhvillohet në Sears Center Arena në agoikago më 31 gusht. Megjithëse transmetuesit do të transmetojnë live mbulimin paraprakisht nga ora 8 e mëngjesit EST, ngjarja kryesore nuk do të fillojë deri në 9 të mëngjesit (6 PM PST / 2 AM BST) . Ka shumë për të pritur, duke përfshirë një ndeshje AEW të Kampionatit Botëror që përfshin ish-superstarin e WWE Chris Jericho. Më poshtë, ne do të shpjegojmë se si të shikojmë AEW All Out në SH.B.A., ose jashtë vendit në Kanada, Mbretërinë e Bashkuar, Australi, ose ndonjë vend tjetër në botë.

Ju duhet ta vini re atë ne do të rekomandojmë vetëm transmetuesit zyrtarë All Out. Ndërsa kjo ngjarje ka të ngjarë të jetë e disponueshme në faqet e transmetimit të palëve të treta, ne nuk ju rekomandojmë t’i përdorni ato. Rrjedhat jozyrtare kanë tendencë të jenë të një cilësie shumë të ulët, dhe shpesh, videoja është jashtëzakonisht e lagësht. Më tej, ato mund të merren poshtë për shkelje të së drejtës së autorit, përmes rrugës. Mund të shikoni AEW All Out nga pothuajse kudo, sidoqoftë, kështu që nuk ka nevojë të drejtoheni në përrenj me hije, jo të besueshme.

AEW All Out 2019 do të transmetojë vetëm në platformat rrjedhëse të bllokuara nga rajoni. Kjo do të thotë që do t’ju duhet një VPN për të parë nëse jeni jashtë një vendi të mbështetur.

Si të jetoni lumë AEW Të Gjitha nga jashtë me një VPN

Zhbllokimi i shërbimeve të kufizuara gjeo-kufitare nga jashtë është i thjeshtë me VPN të duhur. Thjesht ndiqni hapat më poshtë për të jetuar transmetimin All Out 2019 nga kudo.

Ja se si të shikoni AEW All Out drejtpërdrejt në internet në vitin 2019:

 1. Filloni duke regjistruar një VPN nëse nuk e keni tashmë. Ne e përmendëm ExpressVPN më lart, por NordVPN dhe CyberGhost janë të dy alternativa të shkëlqyera me kosto të ulët.
 2. Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin VPN, duke u kujdesur të merrni versionin e duhur për pajisjen tuaj.
 3. Lidhu me një nga serverët e tu VPN amerikanë. Nëse e kaloni këtë hap, do të shihni një gabim (“Kjo faqe në internet nuk është e disponueshme në territorin tuaj, por herë pas here ne do t’i transmetojmë ngjarjet ndërkombëtarisht.“) Kur përpiqesh të hysh në faqen e internetit të B / R Live.
 4. Regjistrohu për një llogari B / R Live. Kjo është falas, megjithëse do t’ju duhet një kartë krediti e lidhur me një adresë amerikane në mënyrë që të blini një kalim luftimi AEW All Out.
 5. Hyni dhe provoni të shikoni një video. Ajo duhet të fillojë menjëherë, por nëse jo, pastroni cache dhe shfletuesit e shfletuesit tuaj, pastaj rifarkoni përsëri faqen.

AEW All Out do të transmetohet drejtpërdrejt, dhe si i tillë, është e rëndësishme të siguroheni që VPN juaj të funksionojë para kohe. Duke vrapuar hapat e mësipërm, do të dini mirë për çdo problem para ngjarjes dhe do të keni shumë kohë për të marrë ndihmë nga ekipi juaj i klientit VPN.

VPN më e mirë për AEW All Out: ExpressVPN

ExpressVPN

Aplikacionet e disponueshme:

 • PC
 • mushama
 • IOS
 • android
 • Linux

Faqja e internetit: www.ExpressVPN.com

Garancia për kthimin e parave: 30 DITE

VPN ju lejojnë të ndryshoni adresën tuaj IP, duke anashkaluar kufizimet rajonale dhe duke ju lejuar të përdorni shërbime të rrjedhës së bllokuar gjeo-bllok nga jashtë. Për më tepër, ata encryptojnë trafikun tuaj të internetit, që do të thotë se çdo punëkërkues (siç është Ofruesi juaj i Shërbimit të Internetit ose punëdhënësi) nuk mund të shohin se çfarë merrni me internet. Sidomos ju rekomandojmë ExpressVPN: ky shërbim me shpejtësi të lartë ka mbi 3,000 servera në 94 vende, veçori të fuqishme të sigurisë dhe intimitetit dhe aftësi të shkëlqyeshme për zhbllokimin, kështu që është ideal për transmetimin.

Fillimi me ExpressVPN zgjat vetëm disa minuta; gjithçka që duhet të bëni është të zgjidhni kohëzgjatjen tuaj të dëshiruar të pajtimit (një, gjashtë, ose dymbëdhjetë muaj) dhe të paguani. Madje e pranon Bitcoin në rast se ju pëlqen një shtresë tjetër e anonimitetit, megjithëse pasi që ExpressVPN nuk regjistron asnjë informacion personalisht të identifikueshëm, nuk mund të gjurmoheni në asnjë mënyrë. Për më tepër, ExpressVPN përfshin një garanci të kthimit të parave 30-ditore, do të thotë që ju mund të transmetoni AEW All Out pa rrezik dhe të kërkoni një rimbursim të plotë nëse të pakënaqur.

VPN M B E MIRA P WR NDERTIMIN E LIR: ExpressVPN është zgjedhja jonë # 1 për të parë AEW All Out jashtë. Shtë e shpejtë dhe e besueshme, zhbllokon shumë platforma të njohura të transmetimit dhe e merr seriozisht sigurinë tuaj.

Si të shikoni AEW All Out live në internet

Ka dy transmetues për këtë ngjarje, dhe të cilat do t’i përdorni varet nga vendi ku jeni në botë. Shikoni më poshtë për të zbuluar se si të shikoni AEW All Out në internet në vendin tuaj:

SHBA dhe Kanada

Flamuri i SHBA

Ashtu si me ngjarjet e mëparshme të AEW, All Out do të transmetohet ekskluzivisht në B / R Live në Amerikën e Veriut. Sidoqoftë, kësaj radhe, ka një ndryshim domethënës: megjithëse të dyja Fyter Fest dhe Fight for the Fallen ishin pa shikim, ju do të duhet të paguani për të transmetuar All Out.

Kalimet e luftimeve kushtojnë 49,99 dollarë dollarë ose 49,99 dollarë CAD, në varësi të vendit në të cilin jeni, dhe mënyra juaj e pagesës duhet të lidhet me një adresë lokale. Si e tillë, është pothuajse e pamundur të përdorësh këtë metodë nëse nuk jeton zakonisht në Kanada ose SH.B.A. Amerikanët e Veriut ende mund të hyjnë në B / R Live nga jashtë duke u lidhur me një server VPN në vendin e tyre, megjithëse.

Ku tjetër mund të jetoj rrymë AEW All Out?

hartë globale e botës

Tifozët e mundjes kudo tjetër në botë mund të shikojnë AEW All Out live në Fite. Ky shërbim do të tregojë konferencën për shtyp dhe do të peshojë falas në 8 PM EST (5 PM PST / 1 AM BST) më 30 gusht. Sidoqoftë, një kalim i luftës All Out kushton 19,99 $ USD për të parë në vendet e tjera ose 14,99 £ në Mbretëria e bashkuar. Kjo ngjarje do të jetë e disponueshme në anglisht dhe spanjisht, por do të duhet të blini posaçërisht një libër në gjuhën Spanjolle.

Ky shërbim është i disponueshëm në të gjithë botën, megjithëse nuk do të transmetojë të gjitha kudo. Për shembull, shikuesit në SH.B.A. dhe Kanada do të duhet të shikojnë në B / R Live në vend. Ndërsa Fite ende nuk ka njoftuar në cilat shtete do të tregojë Gjithë Out brenda, ngjarjet paraprake u transmetuan në të gjithë Australinë, Britaninë e Madhe dhe Evropën, dhe nuk ka pse të besosh se gjërat do të jenë më ndryshe këtë herë. Kjo do të thotë që nëse blini një kalim luftimi, atëherë udhëtoni për në Amerikën e Veriut, do të duhet të lidheni me një VPN në mënyrë që të shikoni Gjithë Out në internet.

2019 AEW All kartën e luftës

instalimeLloji i ndeshjes
Adam Page vs Chris JerichoStandard – AEW ndeshje e Kampionatit Botëror
Pac vs Kenny Omegastandard
Miqtë më të mirë (Chuck Taylor dhe Trent Beretta) kundër Rendit të Errët (Evil Uno dhe Stu Grayson)Etiketat standarde – fituesit mund të kalojnë raundin e parë të Kampionatit Botëror të Ekipeve të AEW Tag
Lucha Brothers (Pentagón Jr. and Ray Fénix) vs The Young Bucks (Matt Jackson dhe Nick Jackson)Etiketa e shkallëve – Ndeshje e Kampionatit të Ekipit Botëror AAA për AAA
Cody vs Shawn Spearsstandard
Partia private (Marq Quen dhe Isiah Kassidy) kundër Angelico & Jack Evans Etiketë standarde
Casino Battle Royale e graveBetejë mbretërore
Riho vs Hikaru Shidastandard
Luchasaurus, Jungle Boy dhe Marko Stunt vs SoCal Uncensored (Christopher Daniels, Frankie Kazarian, and Scorpio Sky)Tag me gjashtë burra
Darby Allin vs Joey Janela vs Jimmy HavocFatal me tre drejtime

Cilët mundës janë ata që duhet të shikojnë?

Yjet e vërtetë të kësaj ngjarje janë Chris Jericho dhe Kenny Omega. Shtë e paqartë nëse AEW po kërkon të tërheqë shikuesit e rinj duke e bërë Jericho Kampionin e parë botëror AEW, ose nëse ata do të preferojnë të grumbullojnë tifozët rreth Adam Page, një shtesë relativisht e re e listës. Të dy janë mundës me përvojë, sidoqoftë, kështu që kushdo që fiton, sigurisht që do të jetë një ndeshje argëtuese për tu parë.

Ndërkohë, Omega është vendosur të përballet me një tjetër studim WWE, Pac. Fillimisht, ai ishte planifikuar të luftonte Jon Moxley, megjithëse për shkak të një infeksioni serioz të bërrylit, kjo nuk ishte e mundur. Moxley më parë kishte pohuar se Omega nuk është aq serioze sa do të dëshironte të paraqitej në Rrugën për AEW All Out, Kjo mund të jetë një përpjekje për të vendosur një rivalitet të ri përpara fillimit të shfaqjes javore të AEW-së e cila po vjen së shpejti në TNT, dhe si i tillë, do të befasohemi nëse Moxley nuk vazhdon të luajë tendencat e tij thembra kur e bën kthimin e tij.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map