Si të shikoni NFL Hall of Fame Lojë online falas (Atlanta Falcons vs Denver Broncos)

Si të shikoni NFL Hall of Fame Lojë online falas


Lojë e Famshme e NFL-së 2019 NFL midis Atlanta Falcons dhe Denver Broncos do të zhvillohet ditën e enjte, 1 gusht në 8 të mëngjesit EST (07:00 CT). Takimi në Tom Benson Hall of Fame Stadium në Kanton, Ohio shënon fillimin e orarit para sezonit 2019/20 dhe sezonit 100 vjetor të NFL. Ne do t’ju tregojmë se si ta shikoni lojën NFL Hall of Fame falas, online, pa kabllo.

Ne do të rekomandojmë vetëm burime zyrtare për transmetim të drejtpërdrejtë në Sallën e Famës së NFL në internet. Ndërsa ka të ngjarë të ketë shumë rrjedhje jozyrtare, këto ka të ngjarë të merren nga NFL ndërsa loja përparon. Përveç se ju bëjnë që potencialisht të humbasni veprimin, prurjet e paautorizuara kanë tendencë të jenë me cilësi të dobët me ndërprerje të rregullta nga buffering dhe lag. Përveç kësaj, ju mund të shihni falas NFL Hall of Fame Game falas gjithsesi kështu që nuk ka nevojë të humbni kohë duke kërkuar një rrjedhë jozyrtare.

Lojë NFL Hall of Fame Game do të jetë në dispozicion në NBC Sports Live. Në qoftë se nuk jeni në SH.B.A., do t’ju duhet një VPN për ta shikuar falas.

Si të shikoni NFL Hall of Fame Game (Atlanta Falcons vs Denver Broncos) falas online

Ju nuk duhet të jeni të matur në teknologji për të zhbllokuar përmbajtjen e kufizuar me gjeo kufi nga jashtë. Në fakt, përdorimi i një VPN është shumë i shpejtë dhe i lehtë. Thjesht ndiqni këto hapa të thjeshtë:

Përdorimi i një VPN për të parë Sallën e Famave të NFL NFL

 1. Shkoni në NBC Sports Live dhe regjistrohuni me ofruesin tuaj të TV kabllor (do të duhet të siguroni adresën e emailit ose emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin e sigurt që përdorni për TV tuaj kabllor).
 2. Hapi tjetër është të regjistroheni me një VPN të përshtatshme. Rekomandojmë ExpressVPN. Sidoqoftë, NordVPN dhe CyberGhost janë alternativa të shkëlqyera.
 3. Tjetra, do të shkarkoni dhe instaloni aplikacionin e duhur VPN për pajisjen tuaj. Përndryshe, ju mund të preferoni të përdorni një shtesë të shfletuesit.
 4. Hapni aplikacionin VPN (ose zgjerimin e shfletuesit) dhe lidheni me një server në SH.B.A. në mënyrë që të zhbllokoni NBC Sports Live.
 5. Shkoni në NBC Sports Live dhe zgjidhni një video (në mënyrë ideale një ngjarje e drejtpërdrejtë). Kjo është një mundësi e mirë për të siguruar që VPN të funksionojë përpara lojës NFL Hall of Fame Game, në mënyrë që të mos ju mungojë asnjë veprim. Përmbajtja tani duhet të zhbllokohet!
 6. Ende keni probleme? Ne ju rekomandojmë të pastroni cookies tuaj. Ju gjithashtu mund të dëshironi të provoni të lidheni me një server tjetër. Së fundmi, është një ide e mirë të kontaktoni mbështetjen e klientit të VPN-së tuaj për ndihmë të mëtejshme.

Si të shikoni falas NFL Hall of Fame Game në TV amerikan

Salla e Famës së Lojërave NFL 2019 do të televizionohet në shkallë vendi në NBC dhe transmetohet nga ekuipazhi i Sunday Night Football. Nëse jeni në SH.B.A., do të jeni në gjendje ta shikoni drejtpërdrejt në internet falas përmes NBC Sports Live.

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të regjistroheni me ofruesin tuaj të TV kabllor dhe do të jeni në gjendje ta shikoni ngjarjen live pa asnjë tarifë shtesë. Nëse jeni jashtë SH.B.A. por keni një abonim në TV kabllor amerikan, mund të shikoni lojën NFL Hall of Fame në NBC Sports Live me ndihmën e një prej VPN më të mirë për NBC Sports. Sidomos ju rekomandojmë ExpressVPN.

Një numër shërbimesh streaming ju lejojnë të shikoni NBC Sports live pa kabllo. Kjo përfshin FuboTV, Hulu (+ TV live) dhe DirecTV Tani. Ndërsa këto janë opsione të paguara, të gjithë ata ofrojnë një provë falas një javore që do të thotë që ju mund të shikoni teorikisht lojën Salla e Famës së vitit 2019 në internet falas pa kabllo, duke përdorur këto shërbime. Sidoqoftë, do t’ju duhet akoma një VPN në mënyrë që të shikoni lojën e sallës së famës NFL jashtë SHBA.

Ku tjetër mund ta shikoj Sallën e Famave të NFL Nath live online?

Salla e Fame NFL Lojë do të jetë gjithashtu në dispozicion në Pass lojë NFL. Për dallim nga NBC, kjo është në dispozicion në shumë vende të botës, përfshirë Mbretërinë e Bashkuar, Gjermani dhe Australi. Si e tillë, kjo metodë do t’ju lejojë të shikoni Sallën e Famshme të NFL 2019 të vitit 2019 drejtpërdrejt jashtë SHBA dhe pa kabllo. Fatkeqësisht, është një shërbim i paguar dhe kushton 163,99 € çdo vit. Për më tepër, nuk ka mundësi të abonimit mujor dhe provë falas.

A mund të përdor një VPN falas për të parë Sallën e Fame të NFL-së?

Lojë NFL Hall of Fame Game është në dispozicion vetëm në disa platforma të zgjedhura të bllokuara nga rajoni dhe për fat të keq, VPN-të falas nuk janë shumë të mira në zhbllokimin e faqeve të internetit me kufizime gjeo-kufizuese dhe shërbime të tilla si NBC Sports Live. Për më tepër, shërbime të tilla priren të sjellin bandën tuaj. Shpejtësia e ngadaltë nënkupton që ngjarjet sportive në rrjedhë janë shumë të vështira, duke ju bërë të humbisni veprimin. Për këto arsye, ne nuk ju rekomandojmë të përdorni një VPN falas.

Kur përdorni një VPN falas, të dhënat tuaja nuk janë të sigurta. Shumë VPN të lira nuk përdorin enkriptim ose nuk përdorin një ndërprerës vrasës për të mos lejuar të dhënat tuaja. Akoma më keq, disa VPN falas janë njohur për të regjistruar informacionin tuaj personal (përfshirë historinë tuaj të shfletimit) dhe ia shesin palëve të treta. Në të kundërt, VPN-të më të mira janë të shpejta, duke ju lejuar të transmetoni pa ndërprerje. Ata mbrojnë gjithashtu privatësinë tuaj në internet me kriptim dhe një politikë të rreptë të mos-logs.

Kush po futet në Sallën e Famshme të Pro Futbollit?

Salla e Famës së NFL Lojë zhvillohet në të njëjtën fundjavë me ceremonitë e induksionit Salla e Futbollit të Famës. Këtë vit e sheh pronari i Broncos, Pat Bowlen, ish-prapambetësi i Denverit, Champ Bailey, dhe ish-fundi i ngushtë i Atlantës, Toni Gonzalez, i futur në Sallën e Futbollit të Famshëm të Pro Futbollit.

Cila është rekordi kokë më kokë midis Atlanta Falcons dhe Denver Broncos?

Atlanta Falcons dhe Denver Broncos kanë luajtur njëri-tjetrin gjithsej 15 herë. Ndërsa takimi i fundit mes dy skuadrave ishte një fitore 23-16 për Falcons në 2016, Broncos kryesojnë serinë e përgjithshme 9-6. Ndeshja më e dukshme mes dy skuadrave për Super Bowl XXXIII kur Broncos fitoi 34-19.

Lojë e Famshme e NFL-së e vitit 2019 do të jetë paraqitja e katërt për të dy ekipet. Falkonët u përfshinë në 1969, 1981 dhe 1994 ndërsa Broncos morën pjesë në 1976, 1991 dhe 2004. Të dy Falconët dhe Broncos kanë një rekord 1-2 në konkursin vjetor të paravezimit.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map