Si ta shikoni sezonin 2 DC Titans në internet nga kudo

Si ta shikoni Titans sezonin 2 në internet


Titans sezoni 2 do të dalë premierë të Premten në 6 Shtator në DC Universe. Sezoni i parë përbëhej nga 11 episode, kështu që duke supozuar shkopinj DC në një orar të përjavshëm, mund të presim që sezoni 2 të përfundojë më 15 nëntor. Lexoni më tej për të zbuluar se si të shikoni Titans Sezoni 2 në internet dhe mos u shqetësoni nëse jeni jashtë SH.B.A.-së, pasi ne gjithashtu do të shpjegojmë se si të shikoni nga jashtë.

Shtë e rëndësishme të theksohet se ne do të rekomandojmë vetëm burime zyrtare. Titans është një nga shfaqjet më të njohura të DC dhe, në përputhje me rrethanat, ka të ngjarë të jetë i disponueshëm në faqet me hije të transmetimit. Sidoqoftë, ne këshillojmë që të mos përdorni prurje të palicencuara. Ata janë shpesh me cilësi të ulët, dhe për t’i bërë gjërat më keq, ato mund të merren jashtë linje në çdo moment për shkelje të të drejtave të autorit. Me transmetuesit zyrtarë në disa vende, nuk ka nevojë të përdorësh transmetime jo të besueshme të palëve të treta.

Titans do të shfaqet vetëm në platforma të bllokuara nga rajoni, kështu që nëse jetoni në një vend të pambështetur, do t’ju duhet një VPN për të parë.

Si të shikoni Titans sezonin 2 jashtë vendit duke përdorur një VPN

Zhbllokimi dhe transmetimi Titans jashtë vendit është në të vërtetë mjaft e thjeshtë me VPN të duhur. Më poshtë, ne do t’ju ndjekim procesin hap pas hapi.

Ja se si të shikoni sezonin 2 të Titans nga kudo tjetër me një VPN:

 1. Filloni duke regjistruar një VPN të përshtatshme. Ne veçanërisht rekomandojmë ExpressVPN por CyberGhost dhe NordVPN janë dy alternativa të jashtëzakonshme me kosto të ulët.
 2. Shkarkoni dhe instaloni versionin e duhur të aplikacionit VPN për pajisjen tuaj.
 3. Tani, lidhuni me një nga serverët tuaj amerikanë të VPN-së.
 4. Vizitoni faqen e internetit të Universit DC dhe krijoni një llogari. Do t’ju kërkohet një kod ZIP nëse përpiqeni të paguani me kartë, por ekziston një rrugëdalje. Ky shërbim pranon pagesa nga çdo llogari PayPal, madje edhe ato të lidhura me adresat jashtë SH.B.A..
 5. Më në fund, provoni të luani një video. Duhet të ngarkojë menjëherë, por nëse shihni një gabim (“Na vjen keq, ky shërbim është i disponueshëm vetëm në SH.B.A.“), Pastroni cookies dhe cache tuaj, pastaj rifreskoni faqen. Nëse problemet vazhdojnë, kontaktoni ekipin e ndihmës së VPN-së tuaj për ndihmë të mëtejshme.

Si ta shikoni sezonin 2 të Titans në TV amerikan

Flamuri i SHBA

Në mënyrë të parashikueshme, në SH.B.A., Titans Sfaza 2 wajri i sëmurë ekskluzivisht i ndezur Universi DC. Ky shërbim kushton 7,99 dollarë në muaj ose 74,99 dollarë në vit, plus taksë. Ka një provë shtatë-ditore falas, do të thotë që mund të regjistroheni, të shikoni sezonin e parë të Titans falas, dhe anuloni nëse vendosni që kjo shfaqje nuk është për ju. Fatkeqësisht, pasi episodet e reja do të publikohen çdo javë, ju nuk do të mund ta transmetoni të gjithë sezonin e dytë falas në këtë mënyrë (përveç nëse nuk jeni të gatshëm të prisni derisa të përfundojë).

Ndërsa nuk e dimë kohën e saktë që do të ngarkohen episodet, mund të spekulojmë. Episodet e DC Universe të tjera tregojnë si Patrulla dënimi dhe Gjëndërja e gjërave shkoi live në 6 AM PST (9 AM EST) çdo javë, kështu që ne mund të supozojmë në mënyrë të arsyeshme Titans sezoni 2 do të ndjekë të njëjtin orar.

Universi DC është i bllokuar nga rajoni dhe aktualisht është i disponueshëm vetëm në SH.B.A. Sidoqoftë, mund të regjistroheni dhe të shikoni Titans sezoni 2 jashtë vendit duke përdorur një server amerikan VPN dhe një llogari PayPal. A nuk keni ende një VPN? ExpressVPN ju ofron një garanci 30-ditore kthim parash, duke ju lejuar të provoni atë dhe të kërkoni një rimbursim të plotë nëse nuk jeni të kënaqur.

Ku tjetër mund ta shikoj Titans sezonin 2 në internet?

bota botërore

Netflix do të transmetohet Titans sezoni 2 ndërkombëtarisht, ashtu si ndodhi me serinë e parë. megjithatë, ende nuk ka një datë zyrtare të lëshimit. Duke pasur parasysh që sezoni 1 u shtua në bibliotekat ndërkombëtare Netflix tre muaj pasi u bë premierë në SH.B.A., tifozët në vendet e tjera mund të ishin në pritje të konsiderueshme.

Ka një rresht argjendi, megjithëse: Netflix do të lëshojë çdo episod menjëherë, në vend të një në javë. Ky shërbim ka një provë falas prej një muaji që do të thotë që tifozët mund të regjistrohen, shikojnë të dy sezonet e Titans në internet falas, dhe anuloni përpara se gjyqi të përfundojë për të mos u ngarkuar.

Pra, cilat vende do të jenë në gjendje të shikojnë Titans sezoni 2 në Netflix? Aktualisht, sezoni 1 është përfshirë në mbi një duzinë bibliotekash rajonale, përfshirë Netflix MB, Kanada, Francë, Japoni, Australi dhe Meksikë. Në mungesë të ndonjë informacioni të mëtejshëm, duket se sezoni 2 do të shtohet edhe në këto biblioteka.

Nëse biblioteka e shtëpisë tuaj Netflix nuk përfshin Titans, mund të përdorni një VPN për të hyrë në atë që bën.

Tofarë të presim nga sezoni 2 i Titans

Rimorkio për sezonin 2 është e gjatë disa minuta, por ka disa sugjerime se çfarë mund të presim të shohim. Skenat e luftimit të firmave të shfaqjes bëjnë një rikthim, por ka edhe më shumë drama ndërpersonale, veçanërisht mes Dick Grayson dhe Jason Todd. Pavarësisht se shkatërroi kostumin e tij të Robin në sezonin 1, rrethanat duken të detyruara të rikthejnë Grayson në rol.

Sigurisht, ka dy zbulime kryesore në këtë rimorkio. E para është se Iain Glen (Jorah nga Loja e froneve) do të jetë duke luajtur Bruce Wayne. E dyta është ajo shejtan famëkeq DC, Deathstroke (parë për herë të fundit në vitin 2016) Skuadra e vetëvrasjeve) do të jetë duke bërë një pamje. Pa hyrë në territorin e spoilerit, ky personazh ka lidhje të rëndësishme me Robin, dhe tifozët kanë një udhëtim të egër përpara.

Titans sezoni 2 i hedhur

Kasti i Titans sezoni 2 mbetet kryesisht i pandryshuar nga sezoni 1, megjithëse ka disa shtesa të reja dhe karaktere të caktuara (siç është Jason) të vendosur për të luajtur një rol më të madh. Shikoni më poshtë për kastin kryesor të Titans sezoni 2:

 • Brenton Thwaites si Dick Grayson
 • Ryan Potter si Beast Boy
 • Anna Diop si Starfire
 • Teagan Croft si Rachel Roth
 • Ryan Potter si Garfield Logan
 • Iain Glen si Bruce Wayne
 • Joshua Orpin si Superboy
 • Esai Morales si Slade Wilson / Deathstroke
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map