Si ta shikoni Sezonin Modern Family 11 në internet nga kudo

Si ta shikoni Sezonin Modern Familjar 11 në internet


Familje moderne Sezoni 11 është vendosur në premierë në 9 PM EST (6 PM PST) më 25 Shtator. hasshtë lënë të kuptohet se do të ketë 18 episode në total, pak më pak se sezonet e mëparshme, dhe si gjithmonë, episodet e reja do të shfaqen në ABC. Mos u shqetësoni nëse ai kanal nuk është i disponueshëm në vendin tuaj; më poshtë, ne do të shpjegojmë se si të jetojmë në transmetim serinë e re të Familje moderne nga kudo.

Ju duhet ta vini re atë ne do të rekomandojmë vetëm burime zyrtare. Duke pasur parasysh popullaritetin e kësaj shfaqje, prurjet e paautorizuara janë pothuajse të pashmangshme, por ne këshillojmë që të mos përdorni ato. Edhe duke lënë mënjanë videon me lagështi, me rezolucion të ulët, transmetimet e palëve të treta shpesh merren për shkelje të të drejtave të autorit. Për fat të mirë, ka disa mënyra të ligjshme për të parë sezonin e ri të Familje moderne në internet, kështu që nuk ka nevojë të përdorësh rryma me hije të palicencuara.

Familje moderne do të shfaqet vetëm në shërbimet e transmetimit të bllokuara nga rajoni. Si rezultat, do t’ju duhet një VPN për të parë nga jashtë.

Si të transmetoni sezonin 11 të Familjes Moderne nga jashtë me një VPN

Actuallyshtë në të vërtetë mjaft e thjeshtë të zhbllokosh shërbimet e kufizuara gjeo-kufitare jashtë vendit. Lidhja me një Rrjet Virtual Privat (VPN) tunelon trafikun tuaj përmes një serveri ndërmjetës në një vendndodhje sipas dëshirës tuaj. Ai ndërron adresën tuaj IP për të bërë të duket se jeni në vendndodhjen tuaj të zgjedhur, duke ju mundësuar të anashkaloni kufizimet gjeo-gjeografike. Ndiqni hapat më poshtë për të parë Familje moderne sezoni 11 nga kudo.

Ja se si të shikoni sezonin 11 të Familjes Moderne në internet nga kudo:

 1. Filloni duke regjistruar një VPN me cilësi të lartë. Rekomandojmë ExpressVPN megjithëse nëse jeni duke kërkuar një alternative me kosto të ulët, PrivateVPN dhe Surfshark janë të dyja zgjedhje të shkëlqyera.
 2. Tjetra, shkarkoni dhe instaloni programin VPN. Do të ketë disa versione të ndryshme prandaj sigurohuni që të merrni të duhurin për pajisjen tuaj.
 3. Vendosni se cilin shërbim dëshironi të zhbllokoni dhe regjistroheni për një llogari (nëse kërkohet). Vini re se kjo mund të kërkojë që ju të keni një mënyrë pagese të lidhur me një adresë lokale.
 4. Tani, lidheni me një server në vendin e duhur. Për shembull, ju duhet një server britanik për të zhbllokuar Sky Go ose një SH.B.A. për ABC.
 5. Provoni të luani një video në shërbimin tuaj të zgjedhur. Duhet të ngarkojë menjëherë, por nëse keni probleme, pastroni cache dhe cookie-t tuaja, pastaj rifilloni përsëri faqen.

Episodet e reja të Familje moderne do të ajri të jetojë, kështu që është e rëndësishme të siguroheni që VPN juaj funksionon siç duhet përpara kohe. Në këtë mënyrë, nëse hasni ndonjë problem, do të keni mjaft kohë për të marrë ndihmë nga ekipi juaj i klientit VPN.

Si ta shikoni Sezonin Modern Family 11 në internet

Familje moderne ka tifozë në të gjithë botën, kështu që është vetëm e natyrshme që sezoni i saj i fundit të transmetohet në rajone të shumta. Shikoni më poshtë për të parë se cilat rrjete po shfaqin Familje moderne ku jeton:

SHBA

Flamuri i SHBA

Tifozët amerikanë mund të transmetojnë sezonin e ri të Familje moderne live në ABC. Nëse paketa juaj e TV kabllor tashmë përfshin këtë kanal, thjesht mund të regjistroheni në faqen e internetit ABC dhe të filloni të shikoni pa kosto të shtuar. Shtë gjithashtu e mundur të shikohet Familje moderne sezoni 11 jeton pa kabllo, megjithëse do t’ju duhet një llogari Hulu, PlayStation Vue ose YouTube TV.

Një javë pas episodeve të reja ajri, ato bëhen lirisht të arritshme, edhe nëse nuk keni një pajtim kabllor ose ndonjë nga shërbimet e mësipërme. Si i tillë, nëse nuk e keni mendjen të qëndroni një javë prapa, është e mundur të transmetoni Familje moderne sezoni 11 në internet falas.

ABC është në dispozicion vetëm në SH.B.A. dhe ky shërbim ka veçori jashtëzakonisht të rrepta gjeo-kufizuese. Kjo do të thotë që shumica e VPN-ve thjesht nuk do t’ju lejojnë të shikoni nga jashtë. Sidoqoftë, mund ta konfirmojmë se në kohën e shkrimit, ExpressVPN dhe PrivateVPN mund të zhbllokojë ABC. Ky shërbim vjen me një pa rrezik 30 ditë garanci për kthimin e parave do të thotë që mund ta provoni dhe të kërkoni një rimbursim të plotë nëse nuk jeni të kënaqur.

Kanadë

Flamuri kanadez

Global do të transmetojë Familje moderne sezoni 11 në të gjithë Kanadanë. Ky shërbim ju lejon të regjistroheni dhe të transmetoni TV live pa asnjë kosto të shtuar nëse keni një pajtim të TV kabllor, por për fat të keq, nuk ofron asnjë lloj kalimi vetëm në internet.

Ngjashëm me ABC, Global ju lejon juve shikoni episodet e plota pa hyrë brenda nëse jeni gati të prisni një javë. Sidoqoftë, episodet e reja të Familje moderne do të jenë të disponueshme vetëm në kërkesë për shtatë ditë dhe nuk ka detaje se si ju do të jeni në gjendje të shikoni pasi ato të hiqen nga biblioteka e Global. Për këtë arsye, është më mirë të kapni sa më shpejt që të jetë e mundur nëse shikoni sipas kërkesës.

Global është i bllokuar nga rajoni, që do të thotë që ju do të duhet të jeni në Kanada ose të lidheni me një nga serverët tuaj kanadezë të VPN për të hyrë në të.

Indi

Lajm i mirë për indianin Familje moderne tifozët: episodi i parë i sezonit 11 do të shtohet në Hotstar më 26 shtator, vetëm një ditë pasi transmetohet në SH.B.A. Meqenëse kjo është një shfaqje e Bota e Yjeve, do t’ju duhet një pajtim Hotstar Premium. Këto kushtojnë 299 ₹ në muaj ose 999 ₹ në vit.

Hotstar është gjeo-i kufizuar dhe do të përfshijë vetëm Familje moderne si pjesë e bibliotekës së saj indiane. Më tej, ky shërbim bllokon në mënyrë aktive shumicën e VPN-ve. Në kohën e shkrimit, ishte e mundur për të parë Hotstar nga jashtë duke përdorur Surfshark.

Britani e Madhe

Flamuri Britanik - fabrika e bashkimitFlamuri britanik - bashkimi i bashkimit - MB

Për momentin, nuk ka asnjë datë të lëshimit në Mbretërinë e Bashkuar për Familje moderne sezoni 11. Sidoqoftë, nëse historia do të kalojë gjithçka, tifozët britanikë mund të jenë në pritje të rëndësishme; sezoni 10, për shembull, arriti vetëm në Mbretërinë e Bashkuar pesë muaj pasi ajo u bë premierë.

Kur të arrijë sezoni 11, do të jetë pothuajse me siguri të transmetohet në Sky One si çdo sezon para tij. Nëse jeni tashmë një pajtimtar i Sky TV, mund të regjistroheni në aplikacionin Sky Go dhe të filloni të shikoni menjëherë. Përndryshe, basti juaj më i mirë është të regjistroheni në Tani TV: kjo ju lejon të transmetoni Sky One (dhe disa kanale të tjera) live për 7,99 £ në muaj.

Sky Go dhe TV tani janë në dispozicion vetëm në Mbretërinë e Bashkuar. Sidoqoftë, ju mund t’i përdorni ato normalisht nga jashtë duke u lidhur me një server britanik VPN.

Farë mund të presim nga sezoni 11 i Familjes Moderne?

Detajet janë ende të pakta në lidhje me komplotin aktual të sezonit 11, megjithëse ne e dimë se kjo do të jetë seria e fundit. Për më tepër, është konfirmuar se të paktën një pjesë e saj do të rrotullohet rreth Haley dhe se si ajo përshtatet në jetë me binjakë.

Për më tepër se kaq, gjithçka që dimë është se shumica (nëse jo të gjitha) e kastit kryesor do të kthehen të paktën për një moment diku gjatë serisë së ardhshme. E thënë thjesht, tifozët thjesht duhet të presin dhe të shohin se çfarë ndodh.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map