Si të shikoj Unë jam një Celebrity 2019 në internet falas nga kudo

Si të shikoj unë jam një njeri i famshëm shpëtoj nga këtu në internet


Sezoni 19 i Unë jam një njeri i famshëm filloi në 17 nëntor. Do të ketë një episod të ri për çdo orë çdo natë në 9 të mëngjesit GMT (4 PM EST) dhe nëse sezonet e mëparshme do të kalojnë gjithçka, shfaqja duhet të zgjasë për rreth tre javë. Lexoni më tej për të zbuluar gjithçka që ju duhet të dini në lidhje me këtë seri, si dhe si të jetoni në transmetim Unë jam një njeri i famshëm 2019 në internet falas, nga jashtë.

Ju duhet të vini re se ne do të rekomandojmë vetëm burime zyrtare. Kjo shfaqje është jashtëzakonisht e njohur, dhe si e tillë, prurjet e palicencuara janë pothuajse të pashmangshme. Sidoqoftë, jo vetëm që këta janë të prirur të merren jashtë linje për shkeljen e të drejtave të autorit, por ato janë zakonisht me cilësi shumë të dobët, me video me lagështi dhe me rezolucion të ulët. Mund të derdhet Unë jam një njeri i famshëm shpëtomë nga këtu falas gjithsesi, kështu që nuk ka nevojë të përdorni burime me hije, të paautorizuara.

Unë jam një njeri i famshëm 2019 do të transmetohet ekskluzivisht në ITV Hub, një shërbim transmetimi që është i disponueshëm vetëm në Mbretërinë e Bashkuar. Nëse jeni në një vend tjetër, do t’ju duhet një VPN për tu parë.

Si të shikoj Unë jam një njeri i famshëm në internet jashtë vendit duke përdorur një VPN

Shumica e platformave të transmetimit kontrollojnë adresën IP të përdoruesit për të parë se ku janë në botë. Sidoqoftë, kur lidheni me një VPN, ju jepet një adresë e re IP që korrespondon me vendin në të cilin ndodhet serveri juaj i zgjedhur. Kjo bën që shërbimet tuaja të mendojnë se jeni në vendin e kërkuar, duke ju lejuar të përdorni platforma të bllokuara nga rajoni jashtë vendit. Kjo është më e lehtë sesa tingëllon; thjesht ndiqni hapat më poshtë.

Ja se si të shikoj Unë jam një Celebrity 2019 në internet falas nga kudo:

 1. Para së gjithash, regjistrohuni për një VPN të përshtatshme. Ne rekomandojmë ExpressVPN edhe pse CyberGhost dhe NordVPN janë dy alternativa me cilësi të lartë, me kosto të ulët.
 2. Tjetra, shkarkoni dhe instaloni programin. Vini re se zakonisht ka disa aplikacione të ndryshme të disponueshme, prandaj sigurohuni që të merrni një të përshtatshme për pajisjen tuaj.
 3. Lidhuni me një nga serverët tuaj britanikë të VPN-së. Nëse jeni në gjendje të zgjidhni serverët në një qytet të caktuar, Londra dhe Manchester janë zakonisht zgjedhje të forta.
 4. Krijoni një llogari të qendrës ITV. Ky është falas dhe kërkon vetëm një minutë, megjithëse do t’ju kërkohet të siguroni një kod postar në Mbretërinë e Bashkuar. Vini re se ITV nuk vërteton se jetoni atje, kështu që mund të vendosni ndonjë kod të vlefshëm postar britanik.
 5. Më në fund, provoni të luani një video në ITV Hub. Duhet të zbuloni që ngarkesa pothuajse menjëherë, por nëse jo, provoni të pastroni cookies dhe të rifreskoni faqen.

Që nga episodet e reja të Unë jam një njeri i famshëm do të transmetohet drejtpërdrejt, ju rekomandojmë të merrni disa minuta para kohe për t’u siguruar që VPN juaj funksionon pa përsosur. Kjo qasje do të thotë që nëse keni ndonjë problem, duhet të keni akoma kohë të mjaftueshme për të marrë ndihmë nga ekipi juaj mbështetës i VPN.

Si të shikoj Unë jam një njeri i famshëm shpëtoj nga këtu falas në TV në Mbretërinë e Bashkuar

Flamuri Britanik - fabrika e bashkimitFlamuri britanik - bashkimi i bashkimit - MB

Si gjithmonë, ITV është shtëpia ekskluzive e Unë jam një njeri i famshëm shpëtomë nga këtu. Kjo do të thotë që ju mundeni transmetoni çdo episod live dhe falas duke përdorur Qendër ITV. Si një shtesë e shtuar, nuk ka nevojë të shqetësoheni për humbjen e një episodi, pasi do të keni mundësi t’i shikoni ato sipas kërkesës për disa javë pasi të transmetojnë.

Për fat të keq, ITV Hub është në dispozicion vetëm në Mbretërinë e Bashkuar dhe nuk ka ndërkombëtar Unë jam një njeri i famshëm transmetuesit akoma. Akoma mund të hyni në ITV Hub nga jashtë duke u lidhur me një server britanik VPN, megjithëse. A nuk keni ende një VPN? ExpressVPN vjen me një garanci për 30 ditë kthim të parave, që do të thotë që mund ta provoni pa rrezik dhe të kërkoni një rimbursim të plotë nëse nuk ju bën përshtypje.

Si mund të jem një njeri i famshëm që më shpëton nga puna këtu?

Unë jam një njeri i famshëm format janë në të vërtetë mjaft të drejtpërdrejtë; të famshëm jetojnë në xhungël për disa javë dhe shikuesit votojnë për cilin garues ata dëshirojnë të shohin të ndërmarrin një “gjyq Bushtucker”. Këto shpesh rezultojnë në personin e famshëm që duhet të hajë ose të marrë pakënaqësi pranë mete dhe krijesa të tjera, megjithëse, nga ky vit, asnjë insekt i gjallë nuk do të hahet.

Pas rreth dy javësh, audiencës iu jepet mundësia të votojë për personazhin e famshëm që ata do të donin të fitonin. Eachdo episod, konkurenti me numrin më të vogël të shikimeve është dëbuar derisa të mbetet vetëm një. ITV më pas bën një dhurim për bamirësinë e zgjedhjes së fituesit.

Kush janë garuesit e këtij viti?

Do të jenë 10 pjesëmarrës këtë vit, dhe si gjithmonë, Ant dhe Dhjetori do të prezantojnë. Shikoni më poshtë për një listë të plotë të Unë jam një njeri i famshëm shpëtomë nga këtu Garuesit e vitit 2019:

 • Caitlyn Jenner (ish-atlet, yll i realitetit TV)
 • Ian Wright MBE (futbollist)
 • Adele Roberts (DJ)
 • Nadine Coyle (Vajza Aloud këngëtare)
 • Myles Stephenson (këngëtar Rak-Su)
 • Andrew Maxwell (komedian)
 • Jacqueline Jossa (aktore)
 • Roman Kemp (DJ)
 • James Haskell (lojtar rugby)
 • Kate Garraway (prezantuese e TV)
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map